המומחיות שלנו

שירותי המוסך

מוסך א. עתידים בבני ברק הוא אחד ממרכזי השירות המומלצים והמתקדמים ביותר לרכבי יונדאי. המקום מציע שירות מקצועי ואדיב לכל הלקוחות, תוך הקפדה על הסטנדרטים המחייבים והגבוהים במיוחד של יונדאי העולמית.

נשמח לספק לכם את שירותי המוסך הבאים:

דיאגנוסטיקה ממוחשבת וחדשנית

מחלקת הדיאגנוסטיקה של מרכז השירות א. עתידים כוללת מכשור חדשני ומתקדם לאבחון כל התקלות ברכבי יונדאי. צוות המחלקה מונה מומחים מהשורה הראשונה בארץ לאבחון בעיות ולפתרון תקלות ברכבי יונדאי חדשים ומשומשים.

חשמל לרכב

מחלקת חשמל במרכז השירות מתחה באבחון ובטיפול בכל בעיות החשמל ברכבי יונדאי. צוות המחלקה כולל טכנאים מוסמכים העוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף על ידי היבואן ויונדאי העולמית.

פחחות וצבע

מחלקת הפחחות והצבע של א. עתידים מתמחה בתיקון כל בעיות הפחחות ברכבי יונדאי. במחלקה הגדולה והמתקדמת יש ציוד חדשני ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר; הצוות משתמש בצבעים איכותיים ומקוריים ומתקן בעיות פחחות במיומנות גבוהה, כולל טיפולים קוסמטיים לכל דגמי יונדאי, וכן טיפולי פלסטיקה ותיקוני צבע. במקרה של תאונה נציג מרכז השירות מסייע ללקוח בטיפול בכל הניירת ובהסדרת הנושא מול החברה המבטחת. המוסך נמצא בהסדר עם 7 חברות ביטוח הגדולות.

מיזוג אוויר

מחלקת מיזוג אוויר במרכז השירות מציעה פתרונות מתקדמים לכל בעיה במערכות מיזוג האוויר המותקנות ברכבי יונדאי חדשים ומשומשים. הצוות מונה טכנאי מזגנים מוסמכים וחשמלאי רכב מעולים, והמחלקה מספקת מענה בכל בעיה לאחר אבחון מקצועי של התקלה.

מכונאות רכב

מחלקת מכונאות רכב של מרכז השירות א. עתידים מטפלת מדי יום בכלי רכב רבים ומספקת מענה מקצועי ואיכותי למגוון בעיות ועבודות, החל בטיפולים שוטפים על פי הוראות היצרן וכלה בטיפולים מורכבים כמו שיפוץ מנוע או תיבת הילוכים. צוות המחלקה כולל מכונאי רכב בעלי ניסיון וידע רב, הצוות עובר השתלמויות מקצועיות וקורסים מעמיקים מטעם יונדאי והיבואן. המטרה המרכזית - לספק מענה מקצועי לכל בעיות המכונאות בדגמי יונדאי.

רישוי שנתי

במרכז שירות יונדאי א. עתידים אנשי המקצוע מודעים לכך שזמנם של הלקוחות יקר להם. על כן, ניתן לבחור באיסוף הרכב מבית הלקוח או ממקום העבודה. צוות המוסך מכין את הרכב לקראת מבחן הרישוי השנתי, ולאחר מכן נציג לוקח את הרכב לטסט, ובסיום מבחן הרישוי הרכב מוחזר לבעליו.

חלפים ואביזרים לרכב

מרכז שירות א. עתידים מציע מחלקת אביזרים מודרנית וחדשנית. המחלקה מחזיקה במלאי מגוון חלפים מקוריים ושלל אביזרים המתאימים לכל דגמי יונדאי, לרבות כלי רכב פרטיים ומסחריים.

אתם ורכבכם בידיים טובות

מוסך יונדאי א. עתידים כולל 24 עמדות עבודה ומשתרע על פני שטח של 1,200 מ”ר. מרכז השירות תוכנן והוקם לאחר מחשבה רבה והושקעו בו משאבים עצומים במטרה לספק ללקוחות נוחות מרבית ושירות על פי סטנדרטים בין-לאומיים. המוסך מטפל בכל רכבי יונדאי – פרטיים ומסחריים, חדשים ומשומשים.

כחלק בלתי נפרד מהשירות המצוין ללקוחות, המוסך מציע מוקד שירות זמין מסביב לשעון, שירותי גרירה 24 שעות ושירותים החוסכים זמן יקר, כגון: רישוי שנתי, איסוף הרכב והחזרתו ועוד. המוסך פתוח כל ימות השבוע, למעט בשבתות ובחגים.

כמוסך יונדאי חדשני, מודרני ומתקדם אנו מחויבים לדברים הבאים:

  • שקיפות מלאה כלפי הלקוח.
  • מקצועיות ללא פשרות וללא תחרות.
  • אבחון מתקדם לאיתור תקלות בזמן ולמניעת בעיות עתידיות ברכב.
  • טיפולים מקצועיים בכל דגמי יונדאי הנמכרים בארץ.
  • הכשרות מקצועיות לצוות המוסך על ידי היבואן ועל ידי יונדאי העולמית.
  • שמירה על בטיחות המערכות המותקנות ברכב היונדאי של הלקוח.

תגיד שלום

בקר אצלינו

הקישון 23 – 25, בני ברק 51206
טל’: 03-5782226 
פקס: 03-5700078 
Menashe@atidim1.co.il 

עקוב אחרינו