התקשרו עכשיו:
03-5782226

מוסך מורשה יונדאי

פרטי התקשרות

זמני פעילות:
א'-ה': 7:30 - 16:30
ו': 7:30 - 12:30

יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
יש למלא שם משפחה
יש למלא שם
יש למלא מספר טלפון
יש למלא כתובת מייל
Invalid Input

דגמי רכבי יונדאי החדשים

היא נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הידועות בעולם. חברת יונדאי מציעה למכירה בכל תקופה מגוון של דגמים חדשים, העומדים בתחרות, ובהצלחה רבה, מול דגמיהן של חברות אחרות. דגמי רכבי יונדאי החדשים משלבים בין איכות לנוחות ונדמה שלאט לאט הופכים פופולאריים מאד בישראל, ובכלל – בעולם כולו. מדובר במותג המוצע במחירים נוחים ואטרקטיביים, וזו גם הסיבה מדוע ישראלים רבים בוחרים בו בכל שנה.

דגמי רכבי יונדאי הפרטיים

במסגרת מגוון דגמי רכבי יונדאי החדשים ניתן למצוא לא מעט רכבים פרטיים, המתאימים לכל מי שמעוניין לשלב בין נוחות מרבית לבטיחות ואיכות ברמה גבוהה. דגמי יונאי החדשים בקבוצת מכוניות אלו הם ה – i10, i20, i25, i30, i35 וגם i40. מחיריהם של רכבים אלה נע בין 60,000 ₪ ל – 200,000 ₪ תלוי בדגם הנבחר. ככל שמדובר בדגם משופר ומתקדם יותר, מחירו יהיה בהתאם. באופן כללי מדובר ברכבים נוחים מאד, העומדים בכל התקנים הנדרשים ויכולים להתאים הן לנסיעות קצרות והן לארוכות. כמה מהם הם רכבי סטיישן, המתאימים גם למשפחות עם ילדים, וכמה מהם מעוצבים בסגנון ספורטיבי מיוחד. כל דגמי רכבים אלה מגיעים בגרסה האוטומטית, וישנם גם כמה דגמים ידניים, כמו הולוסטר, i25, i30 ואחרים נוספים.

דגמי הג'יפים החדשים

הג'יפים החדשים של יונדאי שנכנסו לשוק לאחרונה עמדו בהצלחה בכל מבחני הריסוק ומציעים שליטה נהדרת על הכביש. הרכבים המוצעים כיום הם ה – Ix35 וגם הסנטה פה. הסנטה פה נחשב לדגם חדשני מאד, מתקדם מאד וגם בין החזקים מרכבי יונדאי. הביצועים שלו מצוינים, המרחב בתוכו מרווח מאד וגם יש לו אבזור בטיחותי ברמה גבוהה. ה – IX35 הוא רכב זורם וקל עם עיצוב מעודן יותר וביצועים מצוינים. זהו רכב עם עוצמה רבה שעיצובו, ללא ספק, מושך את העין.

דגמי המסחריות המוצעות כיום

המסחרית החדשה של יונדאי היא ה – i800, המתאים לנסיעה בתוך העיר וגם לצרכים מסחריים. יכולת התמרון של מסחרית זו מצוינת, היא נפלאה לנסיעות ארוכות וגם לקצרות והיא מציעה אחיזת כביש טובה. במסגרתה של מסחרית זו מוצעים שני דגמים. דגם המינימוס שכולל 8 מושבים (לרבות זה של הנהג) והדגם המסחרי שכולל 3 מושבים (כולל הנהג). דגם המינימוס מיועד בעיקר להסעת נוסעים, והוא מציע נוחות מרבית, מרחב נעים מאד ואבזור ברמה גבוהה. גם תא המטען שלו גדול ואפשר להעמיס עליו ציוד רב. הדגם המסחרי השני יכול לשמש לצרכי עבודה ולהעמסה של ציוד רב מאד. אפשר לפרוק ממנו את הציוד או את הסחורה בקלות רבה וגם דלתות המטען שלו ניתנות לפתיחה בכמה אופנים כדי להציע את הנוחות המרבית.

כיצד לבחור את הדגם הטוב ביותר

ניתן לראות כי קיימים סוגים שונים של דגמים וגם לא מעט אפשרויות. כדי לאתר את הדגם המתאים ביותר חשוב להגדיר, תחילה, מהם הצרכים הקיימים. האם מדובר במשפחה עם 2 ילדים, משפחה עם 5 ילדים או אולי בבעל מקצוע, הזקוק לרכב לצרכי העבודה. גם התקציב הוא נקודה חשובה שיש להתייחס אליה. דגמי רכבי יונדאי החדשים מוצעים בטווח רחב של מחירים. חשוב לאתר את הרכב העומד בתקציב המוגדר וגם לבחון אפשרויות תשלום שונות, המוצעות כיום. מומלץ לפנות אל מרכזי מכירה מוכרים ומקצועיים ולהיעזר באנשי המכירות שבמקום, הבקיאים במפרטיהם של רכבים מסוג זה. כדאי גם לבצע סקר שוק מקדים, ללמוד על דגמי הרכבים החדשים של יונדאי ולבדוק מהם ההבדלים ביניהם. כל אלה יעזרו לאתר את הרכב המתאים, העומד בתקציב ומציע את המענה הנכון.