התקשרו עכשיו:
03-5782226

מוסך מורשה יונדאי

פרטי התקשרות

זמני פעילות:
א'-ה': 7:30 - 16:30
ו': 7:30 - 12:30

יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
יש למלא שם משפחה
יש למלא שם
יש למלא מספר טלפון
יש למלא כתובת מייל
Invalid Input

עוד לא תוכנן הרכב שלא יצטרך להיכנס ביום מן הימים למוסך. ישנם כאלו שכמעט ולא באים בין כותליו של מוסך וישנם כאלו שמבקרים בו דרך קבע, אבל בסופו של דבר, במוקדם או במאוחר כל בעל רכב יצטרך להראות לו את קירות המוסך מבפנים. ואז נשאלת השאלה הגדולה, לאיזה מוסך הכי משתלם והכי כדאי להכניס את הרכב. ובכן, לפני הכל חשוב מאוד לברר נקודה בסיסית וחשובה מאין כמוה – שהמוסך שיזכה לטפל ברכב שלכם הוא מוסך שחבר באיגוד המוסכים וכי הוא מוסך מורשה על פי חוק. משמעות העניין קריטית שכן רק כך תדעו כי המוסך פועל בהתאם להנחיות, לתקנות ולחוקים המחמירים של איגוד המוסכים ומשרד התחבורה. מעבר לכך, רק במידה ותפקידו את הרכב שלכם במוסך שחבר באיגוד המוסכים, יהיה לכם למי לפנות בכל מקרה של בעיות שכן כל החברים באיגוד מחויבים להגיע להליכי הבוררות במקרה של תקלות לא נעימות בטיפולים ברכבים של לקוחות וכן עליהם לקבל את פסיקת הבוררות.

טיפול במוסך שאינו מורשה עלול לגרור הוצאות כספיות לא צפויות, נזקים גדולים לרכב, שימוש בחלקי חילוף לא מתאימים, ביצוע של עבודה חובבנית, חוסר ידע מקצועי עד כדי סכנה בטיחותית ועוד. קחו זאת לתשומת לבכם.

אין עוררין על כך שעל מנת לדאוג לאיכות הנסיעה ברכב שלכם, לאורך החיים שלו ולבטיחות הכללית של הנוסעים בו, יש להקפיד להעביר אותו את הטיפולים השונים אך ורק במוסך מורשה יבואן. במידה ואתם הבעלים של יונדאי מכל סוג שהוא, דעו לכם כי העובדה מקבלת משנה תוקף. ישנם אינספור סיפורים מהשנים האחרונות בהם בעלי יונדאי ניסו לחסוך כמה שקלים ולקחו את רכבם למוסכים שאינם מורשים יבואן. בסופו של דבר, ברוב המוחלט של המקרים, הטיפולים החובבנים והלא מקצועיים הובילו לנזקים מצטברים שגרמו לבעלי הרכבים להוציא סכומי כסף שלא התכוונו להוציא מלכתחילה.

ועל כך נאמר, לפעמים הזול, עולה בסופו של דבר ביוקר. אי לכך, במידה ואיכות הרכב שלכם חשובה לכם ובמידה והבטיחות שלכם חשובה לכם, אז אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר בכל הנוגע לתיקונים ולטיפולים ברכב שלכם. לפיכך ההמלצה הגורפת של המומחים בתחום היא לטפל אך ורק במוסך מורשה יונדאי.

היבואן הרשמי והבלעדי של רכבי יונדאי בישראל הינה קבוצת כלמוביל, המצויה בבעלת משפחת חרל"פ. הקבוצה שנוסדה לפני יותר ממאה שנים מייצגת יצרנים גדולים נוספים בענף הרכב, וביניהן סמארט, מרצדס בנץ ומיצובישי מוטורס. דגמי יונדאי המיובאים על ידי הקבוצה מיוצרים על ידי יונדאי מוטור הקוריאנית וידועים בכל רחבי תבל כמובילים בחדשנות ומקוריות.

קבוצת כלמוביל מפעילה מספר אולמות תצוגה ומרכזי שירות, בעיקר באזור המרכזי, המציעים ללקוחות טיפולים שוטפים ותיקונים על ידי צוותים המוכשרים באופן ספציפי לטיפול ברכבי יונדאי. כמו כן, במוסכים אלו נהנים הלקוחות מרמת שירות גבוה המותאמת לסטנדרטיים העולמיים של יונדאי מוטורס, ומחלפים מקוריים המאושרים על ידי היצרנית. יחד עם זאת, מרכזי שירות מורשי יבואן אינם המקום היחיד בו ניתן להשיג ולהתקין חלפים בדגמי היונדאי השונים.

דגמי יונדאי המוכרים והפופולאריים כדוגמת יונדאי גטס, אקסנט, טוסון ואלנטרה מיוצרים על ידי חטיבת ייצור הרכבים של יונדאי-קאיה שבסיסה בדרום קוריאה. החברה נמנית כיום על חמשת יצרניות הרכב המובילות בעולם, ומוכרת קרוב לארבע מליון יחידות בשנה. היבואן הרשמי של יונדאי מוטור בישראל היא קבוצת כלמוביל, המעמידה לרשות הצרכנים אולמי תצוגה ומוסכים מורשים הפזורים בכל רחבי הארץ. כמו כל סוגי הרכבים, גם דגמי יונדאי השונים נדרשים לטיפולים שוטפים ותיקונים מעת לעת, ובעליהם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של מרכזי שירות ומוסכים.

היא נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הידועות בעולם. חברת יונדאי מציעה למכירה בכל תקופה מגוון של דגמים חדשים, העומדים בתחרות, ובהצלחה רבה, מול דגמיהן של חברות אחרות. דגמי רכבי יונדאי החדשים משלבים בין איכות לנוחות ונדמה שלאט לאט הופכים פופולאריים מאד בישראל, ובכלל – בעולם כולו. מדובר במותג המוצע במחירים נוחים ואטרקטיביים, וזו גם הסיבה מדוע ישראלים רבים בוחרים בו בכל שנה.