התקשרו עכשיו:
03-5782226

מוסך מורשה יונדאי

פרטי התקשרות

זמני פעילות:
א'-ה': 7:30 - 16:30
ו': 7:30 - 12:30

יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
יש למלא שם משפחה
יש למלא שם
יש למלא מספר טלפון
יש למלא כתובת מייל
Invalid Input

אודותינו

א.עתידים, מרכז השירות של יונדאי שממוקם באזור התעשייה בבני ברק צמוד לקניון איילון מעמיד לרשותכם פתרונות ברמה גבוהה וצוות מקצועי ומיומן, הזמין עבורכם בכל עת. מרכז השירות א. עתידים הינו מרכז שירות מורשה של יונדאי, הפועל שנים רבות באזור המרכז ועומד באמות המידה העולמיות של יונדאי. במרכז שירות זה מוצעים מגוון רחב של שירותים, לצד יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. המרכז נגיש מאד וקל לאתרו, על מנת לאפשר לכל לקוחותיו, המעוניינים להיעזר בשירותים השונים, לקבל אותם במהירות רבה ככל האפשר.

מגוון של טיפולים ושירות ברמה גבוהה

ulamמרכז השירות א.עתידים מציע מבחר של פתרונות ושירות ברמה גבוהה. לקוחות המרכז נהנים מצוות עובדים מקצועי, במחלקות מכונאות , חשמל, מיזוג אוויר, פחחות וצבע ,צמיגים ועוד. המרכז מציע מבחר של חלקי חילוף מקוריים, הניתנים על ידי היצרן וכוללים תעודת אחריות של שנתיים. במקרים של תאונה מרכז השרות נמצא בהסדר עם כל חברות הביטוח ומעמיד לרשות לקוחותיו רכב חלופי מיידי שבו יוכל להשתמש בעת הצורך . בנוסף, מציע המרכז גם שירות ייחודי של שינוע הרכב מבית הלקוח וחזרה אל המוסך לצורך טיפולים, וכל זה ללא עלות, וכן שירות העברת מבחני רישוי שנתיים. שירותים אלה ושירותים נוספים נעשים תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר ועם תודעת שירות גבוהה במיוחד. מרכז השירות מציע מענה אנושי וכן גם שירותי גרירה 24 שעות ביממה.

 

 

מענה נקודתי לכל צורך ומרכז שירות מושקע ונוח

serviceמרכז השירות א.עתידים הינו מרכז גדול מאד, הכולל 24 עמדות עבודה. המרכז, שמשתרע על פני שטח של 1,200 מ"ר, מסוגנן ומעוצב, תוך שימת דגש רבה לפרטים השונים, על מנת להעניק למבקרים בו את הנוחות המרבית ואת המרחב המתאים, שבו יוכלו לקבל את הפתרון הראוי להם. מרכז זה ערוך ומוכן בכל רגע לספק מענה מיידי לעשרות רכבים, הן פרטיים והן מסחריים, ומציע אנשי מקצועי עם ניסיון של עשרות שנים בתחום וידע רב, אותו רכשו במסגרתן של הכשרות רבות בארץ ובחו"ל ברכבי יונדאי.
א.עתידים, הנחשב לאחד ממרכזי השירות המובילים של יונדאי בישראל כיום, עושה ככל שביכולתו כדי להקל על לקוחותיו ולאפשר להם ליהנות מפתרונות מתאימים עד שרכבם יתוקן. המרכז מתמחה בגוון רחב של טיפולים, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות, העוזרות לאתר תקלות במהירות ובדיוק רב. מחלקת שירות הלקוחות של א.עתידים עומדת לרשות כל אחד ואחד מלקוחות המרכז ושומרת על קשר ישיר וקבוע איתם, החל מפנייתם הראשונה. כדי לאפשר ללקוחות המרכז ליהנות גם מפתרונות מוזלים וכדאיים יותר, מציע המרכז אחת לתקופה מבחר של מבצעים והטבות ייחודיים ללקוחות המקום, ההופכים את הרכישה לאטרקטיבית וכדאית ביותר.